Nikon Coolpix W300

To aparat kompaktowy, który sprawdzi się w każdych warunkach? Jakie cechy posiada?

Jeśli szukacie taniego aparatu, który poradzi sobie w najbardziej ekstremalnych warunkach to warto pomyśleć o Coolpix W300. Urządzenie zostało wyposażone w 16-megapikselową matrycę CMOS BSI oraz w obiektyw z 5x zoomem optycznym i minimalną przysłoną f/2.8. Do tego, umożliwia rejestrowanie filmów w rozdzielczości 4K. Umożliwia robienie zdjęć seryjnych z szybkością 7 kl./s, a także posiada funkcję Timelapse.

Poradzi sobie w każdym warunkach, także pod wodą - wodoodporna obudowa pozwala zanurzyć się z aparatem nawet do 30 m. Niestraszne są mu też niskie temperatury - może pracować przy -10 stopniach C. Wstrząsoodporna obudowa chroni aparat również przed upadkiem.

Urządzenie posiada funkcję GPS, dzięki temu możemy dowiedzieć się więcej o punkcie naszego położenia zarówno pod wodą, jak i na lądzie - na wyświetlaczu możemy odczytać informacje dotyczące wysokości n.p.m./głębokości lub ciśnienia powietrza/wody. Dodatkiem jest wbudowana latarka LED.

Nie zabrakło 3-calowego ekranu LCD (921 000 punktów) oraz łączności bezprzewodowej. Dzięki technologii SnapBridge możemy połączyć aparat z dowolnym urządzeniem mobilnym, aby przesyłać pliki i sterować urządzeniem zdalnie.

Nikon Coolpix W300