Ninebot by Segway KickScooter MAX G30

Ninebot KickScooter MAX G30 to wytrzymała i komfortowa hulajnoga na długie dystanse.

Ninebot by Segway KickScooter MAX G30

Hulajnoga Ninebot KickScooter MAX G30 oferuje wysoki komfort użytkowania i duży zasięg jazdy. Wyposażona została w 10-calowe opony pneumatyczne, które umożliwiają płynną jazdę, a napęd na tylne koło zapewnia lepsze przyspieszenie oraz stabilność. Należy dodać, że opona jest zaopatrzona w dodatkową warstwę żelową, co zmniejsza ryzyko jej przebicia. Hulajnoga posiada dwa stabilne i dopasowane błotniki. Maksymalny kąt nachylenia podczas jazdy wynosi 20%.

Producent zaznacza, że dzięki nowoczesnej baterii dalekiego zasięgu (551 Wh) możemy pokonać maksymalnie 65 km, przy maksymalnej prędkości 25 km/h. Czas ładowania baterii wynosi ok. 6 godzin, przy czym hulajnoga MAX G30 wyposażona została w wewnętrzną szybką ładowarkę 3A i dodatkowy port ładowarki zewnętrznej obsługujący szybką ładowarkę do 5A.

Bezpieczeństwo użytkowania zapewnione jest przez podwójny system hamowania. Na tylnym kole znajdziemy elektroniczny i regeneracyjny hamulec, zaś na przodzie hamulec bębnowy. Dla całej hulajnogi zastosowano stopień ochrony IPX5, natomiast dla jej podstawowych komponentów IPX7.

Ninebot by Segway KickScooter MAX G30

Urządzenie przeznaczone jest zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży powyżej 14 roku życia. Jednoślad waży ok. 18 kg, a jego rozmiary po rozłożeniu wynoszą 1167 × 472 × 1203 mm, dlatego użytkowanie sprzętu przez dzieci może okazać się niebezpieczne.

Wszystkie niezbędne informacje wyświetlane są na kolorowym wyświetlaczu - prędkość, pozostała moc, tryby, konserwacja, połączenie Bluetooth. Podczas poruszania się po drodze możemy skorzystać z trybu Eco, Drive, Sport lub z trybu pieszego, który pozwala na jazdę w strefach dla pieszych z maksymalną prędkością 6 km/h. Dodatkiem jest zintegrowany z urządzeniem dzwonek obrotowy. Dzięki technologii Bluetooth otrzymujemy bieżące informacje o pojeździe i możemy aktualizować oprogramowanie za pośrednictwem aplikacji Segway-Ninebot.

Hulajnoga Ninebot KickScooter MAX G30 jest wyposażona w przednie i tylne światło dołączone do hamulca oraz boczne i tylne światła odblaskowe, które zapewniają większą widoczność i bezpieczeństwo poruszania się po zmroku. Zadbano również o aspekt ekologiczny - wydajność baterii monitorowana jest przez inteligentny system zarządzania, który gwarantuje odzyskiwanie energii.

Ninebot by Segway KickScooter MAX G30

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: