Nokia 230

Nokia 230 to klasyczny telefon komórkowy aspirujący do grona produktów typu premium.

Nokia 230

Nokia 230 cechuje się obudową wykonaną w części z aluminium. Poza tym charakteryzuje się wyższą ceną, niż pozostałe urządzenia w naszym rankingu. Nokia 230 dostępna jest w dwóch kolorach - białym oraz szarym. Urządzenie wyróżnia się dużym wyświetlaczem o przekątnej 2,8 cala oraz dostępem do usług firmy Microsoft - wyszukiwarki Bing oraz pogody MSN Weather.

Nokia 230 wyposażona została w dwa aparaty fotograficzne o rozdzielczości 2 MP każdy. Co ciekawe urządzenie pracuje jedynie w sieci 2G, co powoduje, że dostęp do internetu jest naprawdę powolny. Sytuacji dodatkowo pogarsza brak Wi-Fi.

Na plus wyróżnia się spora bateria o pojemności 1200 mAh. Urządzenie obsługuje technologię Dual-SIM. Na pokładzie znajdziemy również czytnik kart pamięci microSD oraz port microUSB służący do ładowania. Producent deklaruje nawet 21 dni w trybie czuwania.

Jeżeli spodobała Ci się Nokia 230 powinieneś się pośpieszyć. Jak na klasyczny telefon z klawiszami to dosyć nowa konstrukcja, ale nie jest już produkowania i niedługo zniknie ze sklepów.