OKI MC563dn

OKI MC563dn to urządzenie wielofunkcyjne dla firm i biur, gdzie zachodzi potrzeba drukowania, kopiowania czy skanowania w większych ilościach.

W skrócie:

OKI MC563dn to wydajne, nowoczesne urządzenie dla biur.

Zalety:

  • Cztery funkcje
  • 1 GB RAM
  • Moduł Wi-fi
  • Opcje zabezpieczeń

OKI MC563dn to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A4 MC563dn - oferuje funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Dedykowane dla biur i firm, pomaga w znacznym uproszczeniu codziennej pracy aktywnych grup roboczych w zakresie zarządzania dokumentami oraz ich obiegu, umożliwiając bardzo szybkie generowanie kolorowych wydruków o wysokiej jakości i rozdzielczości (1200 × 1200 dpi). Praca odbywa się z szybkością 30 str./min, drukowanie dwustronne w standardzie. Dzięki wbudowanemu 1 GB pamięci RAM możliwe jest bezproblemowe drukowanie dokumentów bogatych w grafiki.

OKI MC563dn pozwala na mobilne drukowanie ze smartfonów i z tabletów. Kolejne zalety to obsługa funkcji Google Cloud Print 2.0 i zgodność z technologią AirPrint firmy Apple Inc. Funkcja Wireless Direct umożliwia jednoczesne i bezpieczne połączenia w sieci przewodowej i bezprzewodowej. Drukarka MC563dn pomaga firmom zachować kontrolę nad liczbą i kosztem wydruków za pomocą funkcji oszczędzających czas i obniżających koszty. Zabezpieczanie poufnych dokumentów jest możliwe dzięki funkcji prywatnego drukowania i opcjonalne uwierzytelnianie kartą, a zgodność z protokołem IPSec (Internet Security Protocol) zapewnia bezpieczne wysyłanie i odbieranie dokumentów.

Zobacz również:

  • Przegląd drukarek wielofunkcyjnych 2023. Jaką drukarkę wielofunkcyjną do domu wybrać?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: