OKI MC573dn

OKI MC573dn to klasyczny biurowy kombajn, który można wykorzystać do faksowania, drukowania, kopiowania i skanowania.

W skrócie:

OKI MC573dn przeznaczone jest dla średnich przedsiębiorstw, dlatego drukarka wyróżnia się wysoką szybkością pracy (do 30 str./min), bogatym wyposażeniem oraz możliwością dalszej rozbudowy (dodatkowe podajniki papieru).

Zalety:

  • Rozdzielczość drukowania
  • Szybkość pracy
  • Możliwość dalszej rozbudowy

Wady:

  • Brak Wi-Fi

Sercem OKI MC573dn jest mechanizm drukujący, który wykorzystuje diody LED zamiast światła lasera. Dzięki temu drukarka jest nie tylko szybka, ale też energooszczędna. Automatyczny podajnik zamontowany na górze obudowy mieści 50 arkuszy i umożliwia dwustronne kopiowanie dokumentów. W torach drukarki zamontowano moduł dupleksu, który okazuje się jednym z najszybszych. Na dole urządzenia umieszczono szufladę na 250 arkuszy papieru. W przyszłości można zamontować kolejny podajniki papieru, dzięki temu OKI można szybko dostosować do potrzeb powiększającej się firmy.

Ogromny 7 calowy wyświetlacz z dotykowym ekranem zamontowany na obudowie drukarki i czytelny interfejs programowy sprawiają, że obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna. Co ważne OKI ma szereg przydatnych opcji, jak np. funkcję bezpiecznego drukowania, skanowania do pliku, bezpośrednio do poczty elektronicznej.

Zobacz również:

  • Dysk twardy HDD - najlepsze oferty [09.06.2023]
  • Najlepsze drukarki laserowe do domu i małego biura 2023. Przegląd najciekawszych modeli

Użytkownik ma wygodny dostęp do kaset z tonerem, bębna itp. elementów. Przydałoby się jednak wyraźniejsze oznaczenie kolorów tonerów, tak żeby wykluczyć ewentualne pomyłki. To co zachwyca w tym urządzeniu to niskie koszty drukowania. Wkład z czarnym tonerem o wydajności 7000 stron (przy 5% pokryciu) kosztuje ok 450 zł. Wkłady z kolorowymi tonerami o wydajności 6000 stron kosztują nieco ponad 700 zł.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: