OKI MC573dn

OKI B4520MFP wyróżnia się wysoką szybkością pracy (do 30 str./min), bogatym wyposażeniem oraz możliwością dalszej rozbudowy. Czym jeszcze?

W skrócie:

OKI MC573dn to rozszerzona pamięć, możliwość obsługi wielu nośników, inteligentne funkcje oraz intuicyjne sterowanie

Zalety:

  • Cztery funkcje
  • 1 GB RAM
  • Wireless Direct
  • Szybkość pracy

Wady:

  • Wi-fi jako opcja dodatkowa

OKI MC573dn to urządzenie dedykowane dla firm, które potrzebują funkcji drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania o wysokiej jakości i bardzo krótkim czasie wykonania. Umożliwia druk kolorowy o wysokiej rozdzielczości (1200 × 1200 dpi) oraz prędkości 30 stron na minutę z drukowaniem dwustronnym w standardzie, a 1 GB pamięci RAM — bezproblemowe drukowanie dokumentów bogatych w grafiki. W przypadku skanowania rozdzielczość wynosi 600 x 600 dpi. Standardowa pojemność pojemnika papieru to 350 arkuszy, a więc jego uzupełnianie potrzebne jest raz na dłuższy czas.

OKI MC573dn ma funkcję Wireless Direct, pozwala na jednoczesne bezpieczne połączenia w sieci przewodowej i bezprzewodowej - jednak wymagany jest opcjonalny moduł Wi-fi. Inne zalety to możliwość drukowania z urządzeń mobilnych, takich jak smartfon czy tablet, kompatybilność z aplikacją Google Cloud Print oraz rozwiązaniem AirPrint firmy Apple Inc. Opcja oszczędzania toneru obniża koszty drukowania kopii roboczych i dokumentów wewnętrznych.

Zobacz również:

  • Przegląd drukarek wielofunkcyjnych 2023. Jaką drukarkę wielofunkcyjną do domu wybrać?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: