ORLLO RX-500

Fot. ORLLO

Kamera samochodowa ORLLO RX-500 to idealny wybór dla wymagających użytkowników, ceniących sobie połączenie minimalizmu oraz rewelacyjnej, wysokiej rozdzielczości zapisu wideo.

ORLLO RX-500 to kamera samochodowa, która pozwala na nagrywanie w maksymalnej rozdzielczości 2K (2560 x 1440 pikseli). Jej kąt widzenia wynosi 150 stopni, a jasny, szklany, wielosoczewkowy obiektyw gwarantuje czytelne nagrania w każdych warunkach. Kompresja wideo H.265 odbywa się w formacie TS, dzięki czemu można uzyskać więcej nagrań bez utraty jakości obrazu.

Sterowanie kamerą odbywa się za pomocą polskiej aplikacji mobilnej (dostępnej na systemy Android oraz iOS), a bezprzewodowe połączenie z telefonem zapewnia wbudowany moduł Wi-Fi. O bieżącym trybie pracy informuje umieszczona w kamerze dioda LED. ORLLO RX-500 obsługuje karty pamięci microSD do 64 GB (niezbędne do zapisu nagrań z kamery).

Zobacz również:

  • Jaką kamerę zewnętrzną Wi-Fi kupić? Przegląd najlepszych propozycji na 2023 rok

Konstrukcja urządzenia zapewnia prosty i łatwy montaż oraz demontaż. Dodatkowo po przymocowaniu urządzenia można regulować kąt nachylenia kamery. Posiada wbudowany mikrofon i głośnik, co umożliwia nagrywanie i odtwarzanie filmów z dźwiękiem (nagrywanie dźwięku można wyłączyć) oraz odtwarzanie komunikatów głosowych.

Kamera umożliwia nagrywanie w pętli, gdzie najstarsze nagrania będą nadpisywane przez nowe w momencie zapełnienia się karty pamięci. Funkcja Time Lapse pozwoli na stworzenie serii zdjęć w 5-cio sekundowych odstępach i połączenie ich w jeden film. Wbudowany, regulowany czujnik wstrząsów G-sensor zapewnia automatyczne zabezpieczenie nagrania po wykryciu wstrząsu. Nie zapomnijmy również o ręcznym zabezpieczeniu w postaci przycisku SOS oraz trybie parkingowym (opcja z adapterem stałego zasilania miniUSB).

Wideorejestrator można kupić na stronie producenta.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: