OontZ Angle 3 Ultra

OontZ Angle 3 Ultra to głośnik Bluetooth z dużym zasięgiem i możliwością emisji dźwięku stereo (w towarzystwie drugiego). Czy warto go nabyć?

W skrócie:

OontZ Angle 3 Ultra

Zalety:

  • Wodoodporny
  • Duży zasięg
  • Jakość dźwięku
  • Żywotny akumulator

Wady:

  • Zdarzają się brak synchronizacji przy multimediach
  • Brak możliwości osobnej regulacji głośności przy trybie stereo

OontZ Angle 3 Ultra to produkt z linii głośników, które w naszym kraju dopiero zaczynają zdobywać popularność. Odpowiada za nie firma Cambridge Soundworks i warto zapamiętać tą nazwę. OontZ Angle 3 Ultra jest modelem pyłoodpornym (co potwierdza certyfikat IPX6) oraz ma dużą odporność na wilgoć i wodę, dzięki czemu możesz używać go pod nawet prysznicem. Zasięg robi wrażenie - odbiera sygnał nawet do 33 m, a jeśli podpinasz go do telewizora lub używasz jako głośnika komputera czy laptopa (np. do gier), ma interesującą funkcję - OPTIMIZE FOR VIDEO. Dopasowuje dźwięk do materiałów multimedialnych, co zdaniem producenta ma eliminować wszelkie opóźnienia. Jednak od czasu do czasu zdarza się brak synchronizacji pomiędzy dźwiękiem, a tym, co widzimy i należy to policzyć na minus.

OontZ Angle 3 Ultra emituje dźwięk w dobrej jakości, a gdy ma się dwa egzemplarze, można ustawić funkcję stereo - wówczas jeden działa jako prawy, drugi - jako lewy. Maksymalna odległość między nimi to do 33 metrów otwartej przestrzeni. Jest jednak jeden minus takiego rozwiązania - głośność reguluje się wówczas tylko i wyłącznie na jednym głośniku, a więc nie można regulować jej niezależnie dla każdego z osobna. Zaletą jest natomiast znajdujący się w głośniku akumulator, który (teoretcyznie) pozwala nawet na 20 godzin nieprzerwanej pracy. Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie za pomocą głośnika rozmów telefonicznych. W obudowie znajduje się wejście 3,5 mm, a także AUX, dzięki czemu można pod OontZ Angle 3 Ultra podpinać urządzenia nie mające modułu Bluetooth.

Zobacz również:

  • Ta nowość z Action może okazać się prawdziwym hitem! [31.03.2023]
  • Skorzystaj z Cyber Monday - kup tanio głośnik Bluetooth