Panasonic F-VXR35G

Panasonic F-VXR35G to wielofunkcyjne urządzenie, które odświeży, odwilży i oczyści twoje mieszkanie.

Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR35G został wyposażony w technologię Nanoe™, która gwarantuje wysoką skuteczność oczyszczania powietrza z grzybów, bakterii oraz wirusów, a także neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Zasięg działania oczyszczacza to 26 m2, a jego wydajność sięga 180,5 m³/h (CADR). Zastosowano w nim filtr HEPA H13, który usuwa 99,97% zanieczyszczeń, filtr dezodoryzujący (węglowy) oraz filtr nawilżający. Żywotność ostatniego przewidziana jest na 10 lat, natomiast dwóch pozostałych na 3 lata.

Panasonic F-VXR35G

Oczyszczacz Panasonic F-VXR35G posiada trzy tryby działania: automatyczny, który działa na podstawie dwóch czujników dostosowujących prędkość działania wentylatora do jakości powietrza, Eco - monitoruje i zapamiętuje aktywność użytkownika w ciągu dnia i zmiany jakości powietrza oraz tryb uśpienia, który zapewnia cichą pracę urządzenia. W trybie oszczędnym poziom głośności oczyszczacza wynosi 22 dB.

Zobacz również:

  • Czy oczyszczacz powietrza ma sens? Jakie są wady i zalety? Sprawdź, czy ochroni Cię przed zanieczyszczeniami
  • Oczyszczacz powietrza za darmo? Teraz jest to możliwe, ale trzeba spełnić jeden warunek

Rozprzestrzenianie mikroskopijnych, elektrostatycznych cząsteczek wody sprawia, że oczyszczacz jest w stanie wyeliminować wszelkie grzyby, wirusy i alergeny rozprzestrzeniające się w powietrzu. To świetne rozwiązanie dla alergików oraz osób z problemami suchej skóry.

Oczyszczacz posiada wskaźnik zapachu oraz wilgotności, wskaźnik oczyszczania oraz 5-poziomowy wskaźnik wilgotności. Dodatkiem jest blokada rodzicielska.

Panasonic F-VXR35G
  • Funkcja: oczyszczacz, nawilżacz, jonizator
  • Maksymalna powierzchnia działania: 26 m2
  • Wydajność: 180 m3/h
  • Filtry: Wstępny, HEPA H13, węglowy, nawilżający
  • Rozmiar: 560 x 360 x 200

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: