Panasonic RP-BTS10E-K

RP-BTS10E-K to tanie słuchawki bezprzewodowe z oferty marki Panasonic. Model idealnie sprawdzi się podczas rekreacyjnego biegania czy jazdy na rowerze.

Słuchawki bezprzewodowe Panasonic RP-BTS10E-K wyróżniają się konstrukcją clip-on, wykorzystującą zauszniki do stabilnego utrzymania zestawu na głowie. Przetworniki neodymowe w rozmiarze 14,3 mm zostały umieszczone w lekkiej, dousznej obudowie. Całość ma wagę 22 g i zapewnia ochronę przed deszczem w zgodzie z normą IPX2. Przewód kabla otrzymał spinkę ułatwiającą regulację jego długości. Producent przewidział również zastosowanie mikrofonu i wbudowanego pilota do obsługi połączeń telefonicznych. Niska cena została okupiona przeciętnym czasem pracy na poziomie 4 godz. i 20 min. Jest to jednak czas wystarczający podczas uprawiania większości sportów.

Słuchawki Bluetooth firmy Panasonic ładuje się za pośrednictwem kabla micro USB, co trwa ok. 90 minut. Komunikacja za pośrednictwem modułu Bluetooth w wersji 4.1 zapewnia zasięg działania do 10m w zasięgu wzroku. Model jest dostępny w 4 wariantach kolorystycznych.

Zobacz również:

  • Panasonic TX-55LZ1000E - test OLED-a dla graczy i kinomaniaków