Panasonic SC-HTB488

Panasonic SC-HTB488 to soundbar, którym można sterować za pomocą zwykłego pilota od telewizora. Jakie jeszcze ma zalety?

Panasonic SC-HTB488

W skrócie:

Panasonic SC-HTB488

Zalety:

  • Bezprzewodowy subwoofer Bass-reflex
  • Niezła cena
  • Możliwość sparowania Bluetooth

Wady:

  • Brak wsparcia zdalnego dla iOS
  • Przy głośniejszym słuchaniu bas jest zbyt mocny

Panasonic SC-HTB488 to 2.1-kanałowy soundbar. Składa się na niego listwa, w której umieszczono dwa głośniki oraz bezprzewodowy subwoofer Bass-reflex. Łączna moc zestawu wynosi 200 W. Jest zgodny ze standardem HDMI CEC, co pozwala na obsługę przy użyciu zwykłego pilota od telewizora. Wzornictwo pasuje do serii VIERA, ale soundbar pasuje do wszystkich telewizorów o przekątnej 40 cali i więcej. Dzięki możliwości sparowania Bluetooth, soundbarem można sterować również za pomocą każdego smartfonu z Androidem na pokładzie (wymagana wersja od 4.1 wzwyż).

Panasonic SC-HTB488 umożliwia strumieniowanie danych bezpośrednio do głośników, możesz więc wykorzystać go do słuchania muzyki z urządzeń przenośnych (smartfony, tablety, itp.). Jeśli przed telewizorem brakuje miejsca na soundbar, bez problemu można zamontować go na ścianie. Dużą zaletą SC-HTB488 jest także jego atrakcyjna cena. Na minus natomiast można policzyć, że przy głośniejszym słuchaniu bas jest zbyt mocny i nieco zagłusza pozostałe tony.

Zobacz również:

  • Jaki soundbar do telewizora wybrać? Przegląd najlepszych modeli w 2023

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: