Paragon Hard Disk Manager Advanced

Paragon Hard Disk Manager Advanced to nowe narzędzie da zarządzania dyskami, które zastępuje kilka aplikacji sprzedanych wcześniej oddzielnie. Rozwiazanie pozwala na wykonywanie kopii zapasowych, tworzenie partycji, klonowanie dysków i trwałe wymazywanie danych.

  • Cena: 327,78 zł/ licencja dla użytkownika domowego na trzy komputery

Paragon Hard Disk Manager Advanced to rozbudowane narzędzie do zarządzania dyskami, które łączy funkcjonalność czterech oddzielnych aplikacji oferowanych przez Paragon.

Paragon Hard Disk Manager Advanced

Paragon Hard Disk Manager Advanced

Najnowsze oprogramowanie pozwala na wykonywanie kopii zapasowych oraz ich przywracanie, dzielenie dysków na partycje, klonowanie nośników oraz trwałe wymazywanie danych.

Zobacz również:

  • Najlepsze narzędzia do klonowania dysków 2022 [RANKING]

W Hard Disk Manager znajdziemy narzędzie, które pozwoli na klonowanie dysków bez konieczności wyłączania systemu operacyjnego. Program firmy Paragon jest w stanie na żywo przenosić dane, a my w tym czasie możemy zająć się naszą pracą lub rozrywką. Po zakończeniu procesu wystarczy wyłączyć komputer i przepiąć dyski. Po ponownym uruchomieniu możemy kontynuować naszą pracę bez jakiejkolwiek konfiguracji dodatkowej.

Alternatywnie Hard Disk Manager potrafi skopiować wybrane partycje lub sam system operacyjny.