Parrot Bebop 2 Power FPV

Parrot stworzył dosyć dziwnego drona. To mały quadrocopter, który ma podwójne zastosowanie. Szkoda, że nie posiada składanych ramion.

Parrot Bebop 2 Power FPV

Źródło: techadvisor

  • Waga: 525 gram
  • Czas lotu: do 25 minut

Bebop 2 Power FPV to dron o podwójnym zastosowaniu. Można go wykorzystać do nagrywania materiałów wideo oraz zabawy z goglami FPV przy prędkościach sięgających 64 km/h. W zestawie z dronem otrzymasz google Parrot Cockpitglasses , które umożliwiają sterowanie z perspektywy First Person View. Bebop 2 Power nie bez powodu ma w swojej nazwie dopisek power. Poza prędkością maksymalną wynoszącą około 64 km/h dron posiada prędkość poziomą 6 m/s co powoduje, że wszystkie inne drony w naszym zestawieniu wydają się powolne.

Maksymalny zasięg wynosi 2 km, a dron jest w stanie latać przez około 25 minut. Na pokładzie zainstalowano 14 MP aparat umożliwiający nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD przy 30 klatkach na sekundę.

Szkoda, że producent nie zdecydował się na zastosowanie składanych ramion. Rozwiązanie to znacznie ułatwiłoby przenoszenie drona. Na minus musimy zaliczyć także zaledwie roczną gwarancję producenta. Bebop 2 Power to model na 2017 rok, co oznacza, że można go kupić w o wiele niższej cenie niż podczas premiery. Jeżeli zdecydujesz się na zakup Parrota dobrze sprawdź wszystkie oferty.