Peiying HD Car DVR PY0010

Peiying HD Car DVR PY0010 ma ekran o 2,8-calowej przekątnej, który pozwala na podglądanie zrastrowanych materiałów. Z kolei wbudowany mikrofon i głośnik pomagają w rejestrowaniu filmów z dźwiękiem, co się bardzo przydaje.

Widząc np. sprawcę drogowej kolizji odjeżdżającego z miejsca wypadku i mając uruchomionego Peiyinga, wystarczy głośno powtórzyć numer rejestracyjny samochodu, aby ułatwić policji szybką identyfikację sprawcy. Opcja ciągłej rejestracji obrazu w określonym interwale czasowym przyda się z kolei w czasie dłuższej podróży, bo urządzenie automatycznie zapisze nowe nagranie w miejscu starszego. Peiying jest również wyposażony w technologię wykrywania ruchu. Dzięki niej pozostaje w trybie czuwania, np. gdy samochód stoi na parkingu, i automatycznie się włącza w momencie wykrycia ruchu.

Na pochwałę zasługuje też prosta obsługa, która nie powinna sprawiać żadnych problemów nawet niedoświadczonym użytkownikom. Po interfejsie programowym poruszasz się za pomocą przycisków zamontowanych z boku ekranu. Co istotne, jest spolszczony i pozwala na szybkie wybieranie potrzebnych opcji czy dostosowanie trybu pracy urządzenia.

Peiying HD Car DVR PY0010 umożliwia rejestrowanie obrazu w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, dodatkowo do wyboru są tryby: 720p (1280 x 720 pikseli) i VGA (640 x 480 pikseli). W praktyce w maksymalnej rozdzielczości obraz nagrywany jest płynnie, ale brakuje mu szczegółowości, jaką prezentują nagrania z kamery MIO MiVue 388. Numery rejestracyjne przejeżdżających samochodów są mało czytelne, więc nagrania będą świadczyć o tym, kto jest sprawcą wypadku, ale mogą okazać się nieprzydatne do identyfikacji sprawców. Peiying HD Car DVR PY0010 wypada za to znakomicie w korelacji ceny do możliwości i uzyskał najwyższa notę w kategorii opłacalności.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: