Philips 243V7QDAB/00

Philips 243V7QDAB/00 to uniwersalny monitor w dobrej cenie. Czego można się po nim spodziewać?

Zalety:

  • jakość obrazu Full HD
  • wąskie ramki
  • technologie optymalizacji obrazu
  • technologie redukujące zmęczenie oczu

Wady:

  • jakość obrazu mogłaby być lepsza

Philips 243V7QDAB/00 to uniwersalny monitory IPS. Wykorzystuje zaawansowaną technologię, która zapewnia bardzo szeroki kąt widzenia wynoszący 178/178 stopn. W przeciwieństwie do standardowych paneli TN, matryca IPS oferują niezwykle wyrazisty obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (FullHD), co zapewnia wyrazistość detali, aw połączeniu z wysokim poziomem jasności, kontrastu i naturalnymi kolorami powoduje, że obraz jest niezwykle realistyczny. Ma niezwykle wąskie obramowanie, które nie odciąga uwagi od obrazu i pozwala na uzyskanie jego maksymalnego rozmiaru. Szczególnie w przypadku łączenia wielu monitorów, także w trybie kafelków, np. dla potrzeb gry, tworzenia projektów graficznych oraz profesjonalnych zastosowań, wyświetlacze z bardzo wąską ramą zapewniają wrażenie korzystania z jednego dużego wyświetlacza.

Technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dopasowuje kolory oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów, a także kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii. SmartImage to kolejna autorska technologia Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia wybór różnych trybów, takich jak: Biuro, Zdjęcia, Filmy, Gry. Mimo to obraz nie powala na kolana - jest dobry, jednak można znaleźć monitory oferujące go w lepszej jakości. W celu zmniejszenia zmęczenia oczu zastosowano technologie Flicker-Free oraz LowBlue. Obudowa monitora Philips 243V7QDAB/00 zawiera dwa głośniki po 2W każdy, oraz wejścia HDMI, DVI-D oraz VGA.

Zobacz również:

  • Lidl - urządzenia znanych marek, które kupisz w niższej cenie [21.03.2023]

Podsumowując: jeśli chcesz kupić uniwersalny monitor pokazujący obraz w dobrej jakości i nie przepłacać, Philips 243V7QDAB/00 będzie jak znalazł.