Philips 24PHS4032

Zalety:

  • Bardzo tani
  • Dobra jakość obrazu
  • Możliwość nagrywania na USB
  • Obsługa multimediów z USB

Wady:

  • Brak rozdzielczości Full HD
  • Tylko 24"

Philips 24PHS4032 to telewizor w dobrej cenie. Ale czy oferuje równie dobry odbiór obrazu?

Philips 24PHS4032 to tani i dobry telewizor LCD - kosztuje poniżej 700 złotych! Wyświetlacz LCD o przekątnej 24" oferuje obraz w jakości HD (czyli 1366 x 768 pikseli), co daje niezły kontrast i odwzorowanie głębi barw, jednak jeśli większość czasu oglądało się Full HD czy wyższe rozdzielczości, może być konieczne przywyknięcie. Model ten używa technologii Picture Performance Index, która stanowi połączenie technologii wyświetlania firmy Philips oraz zaawansowanych technologii przetwarzania obrazu w celu poprawienia każdego postrzeganego elementu: ostrości, ruchu, kontrastu i koloru.

Tani telewizor LCD - co potrafi?

W obudowie Philips 24PHS4032 znalazły się dwa gniazda HDMI oraz nieco zapomniane już gniazdo Scart - dzięki czemu można podpiąć do telewizora starszy sprzęt elektroniczny. Mamy również gniazdo USB, dzięki któremu można podłączyć nośnik pamięci USB, aparat cyfrowy, odtwarzacz MP3 lub inne urządzenie multimedialne , aby oglądać zdjęcia i filmy oraz słuchać muzyki, w czym pomaga prosta w obsłudze, ekranowa przeglądarka treści. Funkcja Philips Easylink sprawia, że do wykonywania większości operacji na telewizorze, odtwarzaczu DVD lub Blu-ray, dekoderze lub zestawie kina domowego potrzebny jest tylko jeden pilot.

Podsumowując: Philips 24PHS4032 to dobry telewizor do 1000 PLN. Choć brak w nim Full HD, dzięki portom i obsłudze pamięci zewnętrznych może posłużyć do wielu zadań poza samym oglądaniem telewizji. Ze względu na wielkość, nie będzie to dobry model do salonu, ale do takich pomieszczeń, jak sypialnia czy pokój dziecka, a nawet kuchnia powinien się sprawdzić.