Philips 32PFT4132/12

Philips 32PFT4132/12 to model oferujący jakość Full HD za mniej niż 1000 złotych. Jakie ma wady i zalety?

Zalety:

  • Rozdzielczość Full HD
  • Technologia Digital Crystal Clear
  • Możliwość nagrywania na USB

Wady:

  • ...ciężko znaleźć

Telewizor LED Philips 32PFT4132/12 udowadnia, że Full HD poniżej 1000 złotych jest jak najbardziej możliwe! Ten 32-calowy mode oferuje obraz w tej właśnie rozdzielczości (1920 x 1080 pikseli), dając świetny kontrast i odwzorowanie głębi barw. Aby uzyskać naturalny obraz z każdego źródła, zastosowano technologię Digital Crystal Clear. Duży nacisk położono na dźwięk. Telewizor posiada dwa głośniki o łącznej mocy 16 W, a funkcje jego poprawy to Incredible Surround oraz Smart Sound. Na plus należy policzyć automatyczne ustawianie poziomu głośności.

Tani telewizor Philips - co potrafi?

W obudowie Philips 32PFT4132/12 znalazły się dwa gniazda HDMI oraz nieco zapomniane już gniazdo Scart - dzięki czemu można podpiąć do telewizora starszy sprzęt elektroniczny. Mamy również gniazdo USB, dzięki któremu można podłączyć nośnik pamięci USB, aparat cyfrowy, odtwarzacz MP3 lub inne urządzenie multimedialne , aby oglądać zdjęcia i filmy oraz słuchać muzyki, w czym pomaga prosta w obsłudze, ekranowa przeglądarka treści. Funkcja Philips Easylink sprawia, że do wykonywania większości operacji na telewizorze, odtwarzaczu DVD lub Blu-ray, dekoderze lub zestawie kina domowego potrzebny jest tylko jeden pilot.

Zobacz również:

  • Urządzenia Philips, które kupisz w Lidlu. Sprawdziłam ofertę

Telewizor Philips - czy kupić?

Podsumowując: Philips 32PFT4132/12 to dobry telewizor do 1000 PLN. Dzięki jakości Full HD i obsłudze pamięci zewnętrznych może posłużyć do wielu zadań poza samym oglądaniem telewizji. W każdym przypadku daje komfortową jakość obrazu. Jeżeli nie potrzebny Ci telewizor z Wi-fi, ani SmartTV - to będzie dobry wybór.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: