Philips 43PFT5503/12

Philips 43PFT5503/12 to obraz w jakości Full HD na 43 calach. Jakie ma ciekawe funkcje i rozwiązania?

Zalety:

  • Jakość obrazu Full HD
  • Philips Pixel Plus HD
  • Micro Dimming
  • Dobra jakość dźwięku
  • Dobra cena

Wady:

  • Brak funkcji Smart TV
  • Brak Wi-fi

Telewizor Philips - obraz i dźwięk

Philips 43PFT5503/12 to telewizor LED, pokazujący na 43-calowym ekranie obraz w jakości Full HD. Zastosowana w nim technologia Philips Pixel Plus HD ma za zadanie optymalizować jego jakość, obrazu zapewniając doskonałą ostrość oraz piękny kontrast. Wspiera go funkcja Micro Dimming, która ma - teoretycznie - wyświetlać ciemniejszą czerń i jaśniejszą biel, tworząc optymalny kontrast i czystość obrazu bez efektu halo. Dźwięk emitowany jest przez dwa głośniki pełnozakresowe o łącznej mocy 16 W. Aby brzmiał jak najlepiej, używane są technologie Incredible Surround, AVL, Clear Sound, Dolby Audio, dts 2.0 + Digial out, Smart Sound. Ogólnie - nie można narzekać, wszystkie tony są dobrze słyszalne.

Philips 43PFT5503/12 - funkcje i komunikacja

Telewizor Philips to średnia półka cenowa w jej najniższym zakresie, dlatego nie znajdziemy tutaj takich rozwiązań, jak Wi-fi czy funkcje Smart TV. W obudowie umieszczono portu USB, umożliwiający podłączanie urządzeń zewnętrznych. Korzystając z łatwej w obsłudze ekranowej przeglądarki treści można przeglądać zapisane na nich materiały multimedialne, jak zdjęcia, klipy wideo czy odtwarzać pliki audio. Oprócz tego w obudowie znajdziemy dwa wyjścia HDMI, złącze CI oraz wejście słuchawkowe.

Zobacz również:

  • Urządzenia Philips, które kupisz w Lidlu. Sprawdziłam ofertę

Podsumowując: Philips 43PFT5503/12 to niemal idealny przeciętniak - telewizor z dużym ekranem i dobrą jakością obrazu, jednak bez większych możliwości. Ze względu na swoją cenę będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie potrzebują Smart TV.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: