Philips 55PUS6503/12 4K

Philips 55PUS6503/12 4K to telewizor z obrazem Ultra HD. To jego główna, ale nie jedyna zaleta!

Zalety:

  • Jakość obrazu 4K
  • HDR Plus
  • Pixel Precise Ultra HD
  • Micro Dimming
  • Funkcje SmartTV

Philips 55PUS6503/12 4K to model, który dzięki przekątnej ekranu 55" powinien sprawdzić się w salonie i większych pomieszczeniach. LED-owa matryca pokazuje obraz w jakości Ultra HD, czyli 4K (3840 × 2160 pikseli). Poziom odświeżania to 60 Hz, a wsparciem dla jakości obrazu jest Pixel Precise Ultra HD - umożliwia wyświetlanie na ekranie każdego obrazu w rozdzielczości UHD. Do tego dochodzi HDR Plus - daje żywsze kolory i bardziej naturalny obraz. Warta odnotowania jest zastosowana w nim funkcja Micro Dimming, która optymalizuje kontrakt w telewizorze. Opiera się na specjalnemu oprogramowaniu, które analizuje obraz w 6400 różnych strefach i odpowiednio go reguluje, aby dac jak najlepsze wrażenia użytkownikom.

Funkcje SmartTV

Telewizor Philips działa pod kontrolą systemu SAPHI. Dzięki modułowi Wi-fi można łatwo podpiąć go do internetu, a następnie korzystać z takich aplikacji Philips Smart TV, jak YouTube czy Netflix, a także przeglądarki internetowej. Nie ma również problemu z podpięciem urządzeń wewnętrznych - służą temu aż 3 złącza HDMI oraz 2 USB. Dzięki temu telewizor może naprawdę stać się domowym centrum rozrywki, gdzie i da się pograć na konsoli, obejrzeć filmiki z YouTube czy program informacyjny w TV. Nie można mieć zarzutów do dwóch pełnozakresowych głośników w obudowie - ich łączna moc wynosi 20 W. Emisję dźwięku wspierają technologie Incredible Surround oraz Smart Sound, a praktycznym dodatkiem jest automatyczne ustawianie poziomu głośności. W trakcie oglądania filmów technologia DTS HD optymalizuje przetwarzanie dźwięku poprzez zachowanie oryginalnej ścieżki, co gwarantuje lepsze brzmienie dźwięku z głośników oraz niezwykle wyraźne dialogi.

Zobacz również:

  • Urządzenia Philips, które kupisz w Lidlu. Sprawdziłam ofertę

Podsumowując: Philips 55PUS6503/12 4K to model, którego nie można określić inaczej, jak solidny telewizor w dobrej cenie. Będzie inwestycją na długi czas użytkowania, zapewniając bardzo pozytywne wrażenia.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: