Philips 55PUS7303

Zalety:

  • jakość obrazu 4K
  • 3-stronny Ambilight
  • HDR Plus
  • Micro Dimming Pro
  • Wifi i Bluetooth
  • funkcje Smart TV

Wady:

  • słabe doświetlenie w narożnikach

Philips 55PUS7303 to Smart TV, pokazujący obraz w jakości 4K. Czy warto go kupić?

Philips 55PUS7303 - obraz i dźwięk

Philips 55PUS7303 to 55-calowy model, pokazujący obraz w jakości 4K, czyli 3840 x 2160 pikseli. Został wyposażony w podświetlenie Direct LED i 3-stronny system Ambilight, który sprawdza się bardzo dobrze, jednak czasem w narożnikach wyświetlaczu obraz wygląda tak, jakby w tych miejscach matryca była słabiej doświetlona. Jakości 4K towarzyszy High Dynamic Range Plus, mające bardzo pozytywny wpływ na realizm i nasycenie barw. Funkcja Micro Dimming Pro optymalizuje kontrast w telewizorze w zależności od warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu. W połączeniu ze specjalnym oprogramowaniem analizuje obraz w 6400 różnych obszarach. Dodatkowa zaleta to dostosowywanie się 55PUS7303 do koloru ściany, dzięki czemu perfekcyjnie wkomponowuje w pomieszczenie. Jeśli chodzi o dźwięk, mamy tu dwa głośniki pełnozakresowe 10 W, korzystające z technologii poprawy dźwięku, jak Smart Sound i Ambilight Muzyka. Całość wypada bardzo dobrze i daje pełen komfort oglądania, chociaż jeśli używasz tego Smart TV do gier, przy dynamiczniejszych scenach obraz może nieco się rozmywać.

Philips 55PUS7303 - komunikacja i funkcje

Philips 55PUS7303 dysponuje wbudowaną łącznością Wi-Fi 802.11n 2x2, czterema złączami HDMI oraz dwoma USB, nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby podpinać do niego kilka urządzeń jednocześnie. Dostępne funkcje Smart TV to aplikacje popularnych serwisów (Netflix, YouTube, Facebook, itp.), dostęp do Google Play, przeglądarka www, VOD, a także automatyczne wykrywanie urządzeń firmy Philips - jeśli są kompatybilne z Asystentem Google, możesz za sterować telewizorem Philips za pomocą głosu. Możesz wyświetlić ekran tabletu lub smartfona Android na telewizorze poprzez Google Cast.

Podsumowując: Philips 55PUS7303 to bardzo udany model, który z pewnością będzie dobrym zakupem do salonu i może stać się domowym centrum rozrywki multimedialnej.