Philips AC1214/10

Philips AC1214/10 to wydajny oczyszczacz powietrza z funkcją zdalnego sterowania przez aplikację mobilną.

Oczyszczacz powietrza Philips AC1214/10 sprawdzi się w pomieszczeniach do 32 m2. Jego współczynnik dostarczania czystego powietrza (CADR) osiąga 270 m3/h. Dzięki wbudowanemu wskaźnikowi powietrza (różne kolory) możemy na bieżąco obserwować stan alergenów w powietrzu. Do tego, na wyświetlaczu widoczna jest liczba od 1 do 12, która wskazuje poziom alergenów unoszących się w powietrzu. System filtracyjny urządzenia składa się z:

  • Filtra wstępnego - odpowiedzialnego za wyłapywanie kurzu, włosów i sierści,
  • Filtra z aktywnym węglem - usuwa szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy,
  • Filtra NanoProtect HEPA - zatrzymuje niemal 100% mikrozanieczyszczeń takich jak cząsteczki PM2,5, PM10, alergeny - kurz, roztocza, zarodniki pleśni i grzyby oraz bakterie i wirusy.

O stanie filtrów możemy dowiedzieć się, dzięki powiadomieniom na panelu sterowania lub w aplikacji mobilnej Clean Home +

Do wyboru mamy prędkości 1, 2, 3 oraz tryb turbo. Można również ustawić działanie automatyczne. Do wyboru są dwa tryby, które różnią się ustawieniem czułości (tryb ogólny i tryb antyalergenowy). Znajdziemy również tryb nocny, powodujący zmniejszenie prędkości pracy i głośności wentylatora po wyłączeniu świateł.

Zobacz również:

  • Recenzja: Haus&Luft HL-OP-20

Oczyszczacz posiada również blokadę rodzicielską.