Philips EP5360/10

Philips EP5360/10 to designerski ekspres z wyjmowanym blokiem zaparzającym. Urządzenie oferuje ceramiczny młynek i zintegrowaną karafkę do mleka.

Philips EP5360/10 to ekspres wywodzący się z rodziny Saeco Incanto. Urządzenie charakteryzuje się bardzo nowoczesnym i eleganckim wyglądem.

Philips EP5360/10

Ekspres posiada kilka ciekawych technologii takich, jak pojemnik na ziarna z uszczelką Aroma, która pozwala cieszyć się świeżą kawą przez dłuższy okres czasu.

Philips EP5360/10 został wyposażony w ceramiczny młynek o wytrzymałości 20 tysięcy filiżanek kaw. Pięciostopniowa regulacja młynka pozwoli dostosować kawę do indywidualnych preferencji. Ekspres posiada możliwość regulacji mocy aromatu oraz temperatury każdego przygotowywanego napoju. Urządzenie oferuje również funkcję MEMO pozwalającą spersonalizować wybrane napoje i zapisać ich ustawienia w pamięci ekspresu.

Cechą charakterystyczną Philips EP5360/10 jest całkowicie wyjmowany blok zaparzający, który został przystosowany do opłukania w bieżącej wodzie. Rozwiązanie to znacząco ułatwia konserwację urządzenia i pozytywnie wpływa na jego wytrzymałość.

Philips EP5360/10 posiada zbiornik na wodę o pojemności 1,8 litra oraz pojemnik na kawę mieszczący do 250 gram ziaren. Za filtrowanie wody dba autorski filtr AquaClean.