Philips HTL5140B/12

Philips HTL5140B/12 to soundbar pozwalający uzyskać przestrzenny dźwięk bez zestawu pięciu głośników. Co jeszcze oferuje?

W skrócie:

HTL5140B/12 to przyzwoity soundbar, który ma sporą moc.

Zalety:

  • Moduł Bluetooth
  • Virtual Surround Sound

Wady:

  • Nieoptymalna konstrukcja subwoofera

Philips HTL5140B/12 to smukły zestaw głośnikowy soundbar o maksymalnej mocy 320 W. Wysokiej jakości metalowe wykończenie gwarantuje doskonały styl głośników, które można zamontować na ścianie lub ustawić na stole. Listwa wyposażona została w złącze HDMI ARC, jedno wejście HDMI dla sygnału wideo oraz połączenie Bluetooth, umożliwiające bezprzewodowe przesyłanie muzyki. Znajdują się w niej dwie jednostki (każda zawierająca 4 głośniki niskotonowe i 2 wysokotonowe), które dbają o idealny balans dźwięku, współgrający z dźwiękiem subwoofera 17L. Tu należy zauważyć pewien minus - Bass Reflex znajduje się z przodu, a głośnik z lewej strony. I od razu plus, bowiem subwoofer jest bezprzewodowy.

Philips HTL5140B/12 wykorzystuje autorską technologię producenta - Virtual Surround Sound, co pozwala uzyskać bogaty, przestrzenny dźwięk przy pomocy zestawu liczącego mniej niż 5 głośników. Wysoce zaawansowane algorytmy przestrzenne wiernie oddają charakterystykę fal dźwiękowych, jaka występuje w idealnym środowisku dźwiękowym 5.1. Dzięki temu nie trzeba już kupować dodatkowych głośników, przewodów ani stojaków, aby uzyskać dźwięk wypełniający całe pomieszczenie.

Zobacz również:

  • Jaki soundbar do telewizora wybrać? Przegląd najlepszych modeli w 2023
  • Urządzenia Philips, które kupisz w Lidlu. Sprawdziłam ofertę

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: