Philips SmartPro Active

Philips SmartPro Active to jeden z najdroższych robotów sprzątających spośród modeli wyposażonych tylko w turbinę zasysającą śmieci.

Wysoka cena idzie w parze ze starannością wykonania urządzenia oraz ciekawą stylistyką. Do budowy robota użyto bardzo dobrej jakości plastiku i nawet najmniejsze elementy są starannie wykonane, czego nie można powiedzieć tańszych robotach sprzątających. SmartPro Active prezentuje się nawet lepiej niż Roomba 980. Trzeba jednak pamiętać, że automatyczny odkurzacz ma przede wszystkim dobrze sprzątać śmieci z różnych powierzchni.

Philips SmartPro Active niestety nie jest wyposażony w szczotkę z włosiem i nie potrafi dokładnie wyczyścić wykładzin czy dywanów. Zastosowana turbina wytwarzająca podciśnienie należy do jednych z najmocniejszych i bardzo dobrze spisuje się tylko podczas sprzątania gładkich podłóg. Do zalet Philipsa należy zaliczyć dobre wyposażenie, bo wraz z odkurzaczem dostajemy jedną wirtualną ścianę, dwie zapasowe boczne szczotki. Odkurzacz programujemy za pomocą pilota i programatora zamontowanego w stacji dokującej odkurzacza.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: