PowerWalker VI 1000T/HID

PowerWalker VI 1000T/HID wyposażony jest w podświetlany wyświetlacz, który podaje dokładne informacje o stopniu obciążenia, czasie pracy na akumulatorze.

Tuż pod nim jest duży przycisk do włączania zasilnia. UPS oferuje teoretyczną moc 1000 VA i rzeczywistą 700 W, ma cztery gniazda z pełną ochroną i bez problemów można go wykorzystać do podłączenia dwóch komputerów z monitorami. Z tyłu obudowy zainstalowano gniazdo USB do komunikacji z komputerem. Producent dodaje też oprogramowanie do zarządzania i monitorowania pracą zasilacza.

PowerWalker VI 1000T/HID podczas pracy z wykorzystaniem akumulatorów wytwarza prąd o przebiegu sinusoidalnym. To spory atut, bo może być wykorzystywany nie tylko do zasilania komputerów, ale np. do awaryjnego zasilania pomp, automatycznych rolet czy silnika otwierającego bramę garażową. Tandem akumulatorów o łącznej pojemności 14 Ah wystarczył na ponad 11 minut pracy dwóch komputerów generujących obciążenie 340 W, nie jest to najlepszy wynik, ale mieści się w średniej. Po trzygodzinnym ładowaniu akumulatorów UPS pracował przez ponad osiem minut co jest dobrym wynikiem.

Zobacz również:

  • Majówka 2023: zmiana pracy kurierów - najważniejsze informacje

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: