Private Internet Access VPN

W skrócie:

Łatwy dostęp do amerykańskiego Netflixa i tanich abonamentów sprawia, że PIA jest priorytetem dla użytkowników domowych.

Zalety:

  • olbrzymia liczba serwerów

Wady:

  • nieco toporny interfejs
Ranking: Ranking: najlepsze VPN 2020. Co jest VPN i dlaczego warto go mieć?

Private Internet Access maskuje Twoje IP, gdy jesteś online.

PIA to świetna usługa VPN z dużą liczbą serwerów i wieloma zaawansowanymi funkcjami - aż 3,335 serwerów w 48 krajach. Odblokowuje Netflix, Disney + i inne usługi. Posiada wyłącznik awaryjny, obsługuje 10 połączeń jednocześnie, jest dostępny na Android, iOS, Fire TV. Jest równie dobrze dostosowany do pobierania plików P2P. Blokuje reklamy i złośliwe oprogramowanie.

Mimo że ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych to nie rejestruje żadnej Twojej aktywności i nie przekazuje Twoich danych.

Panel główny jest prosty w obsłudze, duży przycisk połączenia automatycznie łączy Cię z najlepszym serwerem.

Oprócz tego pokazuje twój aktualny adres IP, a po podłączeniu do serwera, twój wirtualny adres IP - jest to miłe wizualne przypomnienie, że jesteś chroniony.

Panel wyświetla bieżące prędkości wysyłania i pobierania, a także ilość wysłanych i odebranych danych. Dostępne są ikony skrótów do włączania i wyłączania zaawansowanych funkcji oraz poręczny licznik czasu „drzemki VPN”, który pozwala ustawić krótki czas, w którym VPN zostanie wyłączony, a następnie automatycznie ponownie podłączony.

Private Internet Access VPN

Private Internet Access

Private Internet Access - jaki koszt?

Private Internet Access to jedna z tańszych opcji. Dwuletnia subskrypcja kosztuje 2,91 dolarów miesięcznie, co stanowi aż 78% zniżki od zwykłej ceny miesięcznej! Możesz kupić tutaj.