Robojet Air AH-157

Niedrogi robot, który zaskakuje solidną budową i bogatym wyposażeniem.

W skrócie:

Tani solidnie wykonany hybrydowy odkurzacz automatyczny z lampą UV oraz filtrami HEPA

Zalety:

  • Tani
  • Solidnie zbudowany

Wady:

  • Ograniczona efektywność sprzątania w trudno dostępnych miejscach
  • Brak systemów mapowania przestrzeni
Ranking: Ranking odkurzaczy automatycznych - porównanie 10 najlepszych robotów sprzątających w Polsce. Jaki odkurzacz automatyczny kupić?

Model ten docenią w szczególności osoby poszukujące wszechstronnego urządzenia do utrzymania czystości w domu. Urządzenie jest robotem hybrydowym, mogącym odkurzać podłogi oraz mopować je na mokro. Użytkowników oczekujących wysokiego poziomu higieny ucieszy obecność lampy UV oraz filtrów HEPA.

Pomimo niezłej skuteczności pracy na różnych powierzchniach rozczarowywać może efektywność sprzątania w trudno dostępnych miejscach. Konkurencyjne konstrukcje dysponują systemami mapowania przestrzeni. Brakuje ich w konstrukcji Robojeta, co częściowo tłumaczy jego niższą cenę.

Zobacz również:

  • Roborock oferuje świetną ofertę na roboty próżniowe i odkurzacze w niskich cenach!
  • Jaki robot sprzątający do 1500 zł? Wybraliśmy atrakcyjne modele, którymi warto się zainteresować

Robojet AH-157 ma wbudowany moduł komunikacji Wi-Fi i współpracuje z aplikacją mobilną, pozwalającą na sterowanie pracą robota z poziomu smartfona. Istotny jest fakt, że informacje dotyczące harmonogramu odkurzania można wprowadzać bezpośrednio na stacji dokującej robota, używając wyświetlacza i kilku przycisków.

Imponująco prezentuje się również pakiet sprzedażowy, w którym odnajdziemy wirtualną ścianę, zapasowy mop, zapas szczotek bocznych i narzędzie czyszczące. Jeśli dla kogoś to za mało, omawiany model można nabyć w wersji rozszerzonej, wyposażonej w nakładany na robota filtr powietrza.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: