Roccat Sense Vital Force Wide

Ranking: Mikołajki 2020 – jaki prezent dla gracza bądź geeka do 200 zł?

Podkładka inna niż wszystkie.

Każdy gracz musi posiadać kilka niezbędnych akcesoriów i gadżetów, jednym z najczęściej pomijanych jest profesjonalna podkładka pod mysz.

Choć mogłoby się wydawać, że każdy kawałek gumy (czy innego tworzywa) jest taki, sam, to nic bardziej mylnego. Producenci sprzętu gamingowego od lat dostarczają podkładki, które nie tylko sprawiają, że gra się wygodniej, ale również skuteczniej.

Firma Roccat posiada w swoim portfolio - Sense Vital Force Wide, wyjątkowy gadżet, który z pewnością doceni każdy gracz PC-towy. Ta szeroka na 85 centymetrów i wysoka na 33 cm podkładka została wykonana z gumy i pokryta unikalną, hybrydową powłoką autorstwa firmy Roccat, która wyraźnie zmniejsza opór tarcia. Sprawia to, że mysz działa płynniej i szybciej.

Producent zadbał również o to, aby powierzchnia Sense Vital Force Wide byłą odpowiednio trwała i łatwa do czyszczenia. Ze względu na swoje rozmiary podkładkę możemy rozłożyć na większej części biurka, dzięki czemu uzyskamy dodatkowo wygodną powierzchnię dla nadgarstków zarówno podczas korzystania z myszki, jak i klawiatury.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: