SJCAM SJ8 Pro

Marka SJCAM zasłynęła w Polsce jako producent niezwykle tanich kamerek sportowych o akceptowalnej jakości wykonania. Tym samym rywalizował z produktami Xiaomi YI jako jeszcze tańsza alternatywa

Aktualnie w swojej ofercie, firma posiada kilka naprawdę zaawansowanych modeli, czego dowodem jest najnowszy SJ8 Pro. Kamerka wykorzystuje procesor obrazu Ambarella H22 S85 oraz przetwornik SONY IMX377 do rejestrowania materiału 4K o płynności 60 kl./s.. Obraz Full HD może być natomiast zapisywany z prędkością 120 kl./s. dzięki czemu możliwe jest tworzenie atrakcyjnych ujęć slowmotion. Zastosowany obiektyw to 7-warstwowa konstrukcja z dwoma soczewkami asferycznymi, oferującymi kąt widzenia na poziomie 170 stopni. Elektroniczna stabilizacja obrazu jest efektywna również w trybie 4K.

Urządzenie SJCAM SJ8 Pro wyposażono w dwa wyświetlacze. Główny o przekątnej 2,33 cala pozwala na podgląd obrazu i definiowanie ustawień. Natomiast dodatkowy, monochromatyczny prezentuje dane dotyczące aktualnie aktywowanej funkcji. Zastosowana bateria pozwala na zrealizowanie 90 minut nagrań. Transmisja danych odbywa się za pośrednictwem Wi-Fi w standardzie 2,4 GHz i 5 GHz.

Zobacz również:

  • Amazon odpala promocję na sprzęt Smart Home - nawet kilkaset złotych taniej
  • Wakacyjne must-have, czyli sprzęt do rejestrowania wspomnień z RTV Euro AGD