SKP®

SKP® to rozwiązanie od Formsoft, które będzie szczególnie atrakcyjne dla firm zmieniających program do prowadzenia małej księgowości. Dlaczego? Zanim odpowiemy na to pytanie, sprawdzamy jego zalety.

SKP® to program księgowo-podatkowy dostępny w dwóch edycjach: Biuro oraz Firma. Od razu zwraca uwagę jednorazowa opłata - nie wykupujesz go w wersji abonamentowej, a płacisz raz i korzystasz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek regularnych kosztów. A w zależności od wybranej wersji może on być używany na jednym stanowisku lub na kilku firmowych maszynach. Niezależnie od tego masz tu szereg wygodnych rozwiązań: możliwość kontroli zapłat za faktury, automatyczne pobieranie z GUS danych kontrahentów wraz z możliwością sprawdzania ich statusu VAT, import oraz wysyłka plików JPK wszystkich typów (JPK_FA, JPK_V7, JPK_PKPIR), funkcja księgowań cyklicznych czy pełna obsługa magazynu.

Przekonaj się o tym! Darmową wersję testową pobierzesz tutaj.

Zobacz również:

  • Recenzja: Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT, czyli co każda firma potrzebuje na co dzień

SKP® oferuje duże możliwości samodzielnego przystosowania do użytkownika - dzięki czemu korzystasz z programu tak, jak jest Ci to najbardziej potrzebne. Dodatkowo, jeśli masz jakieś uwagi, pytania lub wątpliwości, możesz w każdej chwili liczyć na pomoc - każdy klient otrzymuje nielimitowany, całoroczny System Automatycznej Obsługi. A dzięki Kalkulatorowi Opieki możesz poznać wszystkie przyszłe koszty przedłużenia Opieki. To uczciwe rozwiązanie, dzięki któremu nie zostaniesz w niemiły sposób zaskoczony niespodziewanymi wydatkami.

A dlaczego SKP® jest szczególnie atrakcyjny dla firm i biur rachunkowych zmieniających program do prowadzenia małej księgowości? Ponieważ w takiej sytuacji zyskujesz atrakcyjny pakiet rabatów. Główna to aż 41% zniżki na zakup, ale nie można zapomnieć o innych bonusach. Producent oferuje pełną Opiekę Serwisową do końca 2023 roku za darmo, a także multimedialny Kurs obsługi SKP®, dzięki któremu poznasz wszystkie możliwości oferowane przez aplikację. Przygotowano także świetne propozycje dla innych grup użytkowników, jak np. firm rozpoczynających własną działalność. Wszystko to sprawia, że nie sposób nie polecić SKP® każdemu, kto chce mieć wygodę, potrzebne funkcje oraz możliwość rozwoju.

Jeśli masz pewność, że to aplikacja dla Ciebie, zamówienie programu z konfiguratorem złożysz na tej stronie.