SPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB

Zalety:

  • cicha praca
  • odpinana podpórka pod nadgarstki
  • podświetlenie z możliwością regulacji
  • pełny anti-ghosting

Wady:

  • dla niektórych osób podpórka może okazać się zbyt mała

SPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB to pełnowymiarowa wersja klawiatury mechanicznej, która ma sprawdzić się zarówno podczas rozgrywki, jak i w trakcie pracy przy komputerze. Co ma do zaoferowania?

SPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB - budowa i cechy

SPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB to klawiatura pretendująca do bycia uniwersalną. Została zaprojektowana tak, aby służyć jako klawiatura gamingowa, a zarazem umożliwiać wykorzystanie do pracy przy komputerze i codziennego użytkowania. Wyposażona została w 104 przyciski z przełącznikami Kailh Brown (szacowana żywotność to 50 mln wciśnięć), dzięki czemu pracuje naprawdę cicho. Wybranym przyciskom można przypisać makra - pomaga w tym specjalistyczne oprogramowanie. W pudełku znajduje się także narzędzie do wyjmowania przycisków, dzięki któremu można je podmieniać w miarę zużywania. Klawiatura SPC Gear ma otwartą, bezramkową konstrukcję, usztywnioną przez aluminiowy top. Górna płytka ze szlifowanymi krawędziami nie tylko wzmacnia konstrukcję, ale dodaje jej wyjątkowego designu. Odpowiedni ciężar klawiatury oraz gumowane nóżki wpływają pozytywnie na jej stabilność.

SPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB - funkcje

Klawiatura dla gracza SPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB jest podświetlana centralnie oraz bocznie. Punktowe podświetlenie RGB (każdy klawisz podświetlany jest indywidualnie) umożliwia praktycznie nieograniczone możliwości ustawiania kombinacji kolorystycznych. Można także wybrać spośród 18 predefinowanych efektów – od podświetlenia stałego, przez ruchome wzory, aż do podświetlenia reagującego na wciśnięcie konkretnego przycisku. Dodatkowo używając oprogramowania SPC GEAR możesz dowolnie ustawić każdy z klawiszy i uzyskać indywidualny tryb podświetlenia. Na tym nie koniec zalet. Bardzo praktycznym dodatkiem jest podłączana magnetycznie podpórka pod nadgarstki, jednak może być za mała dla osób o większych dłoniach. Nie brak tu również tego, co liczy się w grach, czyli pełnego antighostingu.

Podsumowując: klawiatura gamingowa SPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB to inwestycja warta polecenia! Sprawdzi się zarówno przy grach, jak i co dziennym użytkowaniu komputera.