SPOKEY Rush

SPOKEY Rush to deskorolka elektryczna, która swoim wyglądem nie zdradza, że pod spodem umieszczono silnik i pokaźny akumulator.

SPOKEY Rush na pierwszy rzut oka wygląda jak klasyczna deskorolka. Producent bardzo umiejętnie umieścił moduł składający się z silnika oraz akumulatora pod spodem.

Deskorolka elektryczna SPOKEY Rush

Deskorolka elektryczna SPOKEY Rush

Deskorolka posiada czarną płytę wykończoną chropowatym materiałem zwiększającym przyczepność oraz 2,5 calowe, pomarańczowe koła, które nadają jej charakteru.

Hoverboard łączy w sobie zwrotność klasycznej deskorolki z możliwością jazdy na prądzie. Silnik zasilany jest z wykorzystaniem wysokiej klasy akumulatora litowego wyprodukowanego przez firmę LG.

SPOKEY Rush wyposażono w 150 W silnik, który pozwala na osiągnięcie prędkości maksymalnej na poziomie 15 km/h. W pełni naładowany akumulator pozwoli pokonać do 20 km. Czas ładowania od 0 do 100 procent to około 2 godziny.

O komfort jazdy dbają spore koła oraz system sterowania łączący się z deskorolką za pomocą Bluetooth. Pilot zdalnego sterowania pozwala na płynne przyśpieszanie i hamowanie. Deskorolka elektryczna SPOKEY Rush może pracować w jednym z dwóch trybów - wolna jazda oraz szybka jazda.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: