Samsung 32M5002

Zalety:

  • Rozdzielczość Full HD
  • Funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus
  • Procesor Hyper Real Picture Engine

Wady:

  • Brak złącza słuchawkowego
  • Dźwięk mógłby być lepszy

Samsung 32M5002 to telewizor z dolnej półki cenowej, jednak mający wsparcie dla Full HD. Co jeszcze?

Samsung 32M5002 to 32-calowy model, oferujący rzadką w tym segmencie cenowym rozdzielczość Full HD. Za pomocą zaawansowanego algorytmu, funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus poszerza gamę kolorystyczną i zwiększa liczbę odcieni o zbliżonej tonacji, np. błękity i zielenie nie będą blaknąć, ani się przenikać. Otrzymujesz piękny obraz z bogatym wyborem kolorów i szeroką paletą odcieni. Ponadto telewizor Samsung korzysta z czterordzeniowego procesora Hyper Real Picture Engine, który ma za zadanie optymalizować w czasie rzeczywistym jakość obrazu wyświetlanego na ekranie.

Tani i dobry telewizor LED

Praktycznym rozwiązaniem Samsung 32M5002 są predefiniowane tryby ekranu, dzięki którym w łatwy sposób można dostosować ustawienia obrazu do oglądanych treści. Automatyczne ustawienia oferują zmiany jasności, wyostrzenia obrazu, a także zwiększenie podświetlenia, kontrastu oraz nasycenia kolorów. Oczywiście nic także nie stoi na przeszkodzie, aby ustawić wszystkie parametry manualnie. Model ten działa pod kontrolą systemu Tizen, dzięki czemu ułatwia dostęp do filmów, gier i aplikacji. Zapamiętuje także ostatnio odtwarzane treści,dzięki czemu można do nich szybko powrócić. Wejście USB pozwala na podłączenie przenośnej pamięci USB bezpośrednio do telewizora, a wszystkie treści pojawią się na ekranie bez zbędnych czynności. W ten sposób możesz też nagrywać programy telewizyjne. Jednak w tej beczce miodu jest łyżka dziegciu - a konkretnie: kiepska jakość dźwięku i to pomimo wbudowanego głośnika niskotonowego i technologii Distortion Cancelling. Dlatego lepiej zainwestować dodatkowo w głośniki zewnętrzne. Na minus liczymy także brak wejścia słuchawkowego w obudowie.

Czy warto kupić ten telewizor?

Jakość dźwięku to jedyny poważny zarzut dla Samsung 32M5002, który łatwo rozwiązać dzięki zewnętrznym głośnikom. Ponieważ oferuje rozdzielczość Full HD, a w wielu sklepach można go nabyć w cenie poniżej 100o złotych, jest inwestycją, która może zadowolić!