Samsung AX40R3030WM

Samsung AX40R3030WM to oczyszczacz powietrza, który dostosuje się do twoich potrzeb i zabezpieczy przed niebezpiecznymi zanieczyszczeniami.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX40R3030WM to wydajne urządzenie, które jest dostępne w atrakcyjnej cenie w sklepie RTV Euro AGD za 899 zł - KLIKNIJ I KUP TANIEJ.

Model ten jest w stanie utrzymać odpowiednią jakość powietrza w pomieszczeniach o powierzchni 40 m2. Maksymalny przepływ powietrza (CADR) wynosi 311 m3/h. Urządzenie zostało wyposażone w 3-stopniowy standardowy system filtrujący:

  • Filtr wstępny - wychwytuje sierść, grubszy kurz oraz inne większe zanieczyszczenia, które niepotrzebnie zapychałyby pozostałe filtry,
  • Filtr węglowy (dezodoryzujący) - zatrzymuje zanieczyszczenia gazowe, takie jak formaldehyd czy benzen oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy,
  • Filtr HEPA H13 - oczyszcza powietrze z pyłów zawieszonych, a także z alergenów, wirusów i bakterii.

Żywotność filtrów HEPA i węglowego przewidziana jest na 12 miesięcy.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX40 może pracować w trzech prędkościach. Do tego istnieje możliwość uruchomienia trybu Auto, w którym urządzenie samo dostosowuje moc pracy do poziomu zanieczyszczeń. Należy jednak zaznaczyć, że urządzenie pracuje z pełną wydajnością dopiero wtedy, kiedy stężenie pyłów przekroczy 300% normy. Możemy także włączyć tryb nocny zapewniający komfort podczas snu - wyświetlacz zostaje wygaszony a natężenie dźwięku spada do 20 dB. Możliwe jest również uruchomienie funkcji Timera.

Zobacz również:

Zaletą oczyszczacza Samsung są wbudowane czujniki pyłu oraz gazu, które monitorują jakość powietrza i automatycznie dostosowują tryb działania. Czterokolorowy wskaźnik określa czystość powietrza, z kolei Air Sensing Light ilustruje jego stan.

Posiada możliwość zablokowania panelu sterującego, aby uniemożliwić najmłodszym samodzielna zmianę ustawień oraz wygodny uchwyt, dzięki któremu łatwo przeniesiemy urządzenie w inne miejsce.

  • Maksymalna powierzchnia działania: 40m2
  • Wydajność: 311m3/h
  • Filtry: Wstępny, węglowy, HEPA H13
  • Rozmiar: 350 x 640 x 350 mm