Samsung EB-PG850BW 8400 mAh

Samsung EB-PG850BW to niewielki powerbank. Co ma do zaoferowania swoim użytkownikom?

Zalety:

  • kompaktowa konstrukcja
  • wykończenie ze sztucznej skóry
  • możliwość jednoczesnego ładowania dwóch urządzeń

Wady:

  • krótki kabelek
  • pojemność rzeczywista ok. 6000 mAh

Samsung EB-PG850BW to powerbank o pojemności 8400 mA, jednak dotyczy ona tylko mocy ogniw SDI Samsung; w praktyce gromadzi ok. 6000 mAh, co jest ilością wystarczającą do 1-2 naładowań smartfona, jednak w przypadku np. tabletów może nie wystarczyć na pełne ładowanie. Ma kompaktowe rozmiary, więc bez problemu da się go zabrać wraz ze sobą w podróż. Ciekawym rozwiązaniem jest wbudowany kabel - wystarczy go wyciągnąć i już można podpiąć urządzenia do ładowania. Jednak tu minus - kabelek jest bardzo krótki, więc musisz trzymać smartfona bardzo blisko niego. W obudowie znajdują się dwa wejścia: jedno USB, jedno microUSB. Nie jest to dużo, ale na plus należy policzyć możliwość jednoczesnego ładowania dwóch urządzeń.

Samsung EB-PG850BW ma solidną obudową, wykończoną sztuczną skórą, co nadaje temu powerbankowi walorów estetycznych. Jest on dostępny w trzech pastelowych kolorach. Na obudowie został umieszczony pięciosegmentowy wskaźnik LED poziomu naładowania akumulatora. Wystarczy nacisnąć przycisk i już wszystko staje się jasne.

Zobacz również:

  • Najlepsze routery na kartę SIM - jaki router kupić?

Podsumowując: powerbank Samsung EB-PG850BW to propozycja dla mniej wymagających użytkowników. Jeśli potrzebujesz więcej mocy i wejść - to raczej nie to. Jeżeli potrzeba użycia powerbanku pojawia się u Ciebie rzadko - można pomyśleć o jego zakupie.