Samsung Galaxy A50 Puro NUDE 0,3

Ultra cienkie etui zapewniające podstawową ochronę przed zarysowaniami.

Nie każdy użytkownik kupuje etui, aby zapewnić swojemu urządzeniu wytrzymałość na upadki z wysokości. Część użytkowników chce zapewnić podstawową ochronę swojemu urządzeniu, a jednocześnie nie rezygnować z jego wyglądu. Właśnie dla nich dedykowany jest pokrowiec Puro NUDE 0,3.

Samsung Galaxy A50 Puro NUDE 0,3

To cienkie etui z serii NUDE wykonane jest z elastycznego silikonu. Pokrowiec ten zaprojektowany został, aby chronić urządzenie przed zarysowaniami, zabrudzeniami i wstrząsami. Nawet sam producent informuje, że etui o grubości zaledwie 0,3 mm słabo sprawdzi się podczas upadków. Z drugiej strony to cienkie etui zabezpieczy Samsunga Galaxy A50 przed zarysowaniami w damskiej torebce.

Pokrowiec został wykonany z ultracienkiego i bardzo lekkiego materiału. Sprawia to, że po założeniu na Galaxy A50 pokrowiec jest praktycznie niezauważalny. Wewnętrzna część etui pokryta jest niewielkimi kropkami, które zapobiegają przywieraniu etui do obudowy smartfona.

Co ważne Puro NUDE 0,3 zakrywa przyciski oraz zabezpiecza porty. Oznacza to, że etui zapewnia kompleksową ochronę przed zarysowaniami.