Samsung Galaxy A50 Spigen Rugged Armor

Klasyczne, uniwersalne etui od Spigena, które jest klasą samą w sobie.

Spigen Rugged Armor to rodzina funkcjonalnych etui, które pozytywnie wyróżniają się ceną. Rodzina Rugged Armor dostępna jest na rynku już od wielu lat i zdążył zdobyć uznanie użytkowników. Pokrowiec wykonany jest z miękkiego termoplastycznego poliuretanu. Materiał ten świetnie absorbuje uderzenia, a na dodatek zapewnia wysoką ochronę oraz poprawia chwyt urządzenia.

Samsung Galaxy A50 Spigen Rugged Armor

Spigen Rugged Armor dla Samsunga Galaxy A50 wygląda na masywne etui, ale w rzeczywistości okazuje się, że jest to lekki pokrowiec, który na dodatek w małym stopniu wpływa na zwiększenie wymiarów telefonu. W środku producent zastosował powierzchnie z miejscowymi wycięciami, która dodatkowo zwiększa wytrzymałość etui i absorbuje wstrząsy.

Pokrowiec zapewnia kompleksową ochronę. Spigen projektując Rugged Armor dla Samsunga Galaxy A50 nie zapomniał o lekko wystających rantach, które chronią wyświetlacz oraz obudowę obiektywów. Nie zabrakło autorskiej technologi Air Cushion, czyli poduszek powietrznych w narożnikach, które absorbują upadki i chronią ramkę smartfona przed uszkodzeniami. Etui spełnia wojskowe standardy określone w dokumencie MIL STD 810G-516.6.

Spigen Rugged Armor pozwala szybko zmienić wygląd urządzenia. Tylne plecki są czarne, a na górze i dole umieszczono wstawki z karbonowymi motywami.