Samsung Galaxy A50 Spigen Slim Armor Essential S

Przezroczysty pokrowiec z wbudowanym stojakiem i podwyższoną wytrzymałością.

Spigen to wiodący producent akcesoriów do smartfonów. Firma słynie z wytwarzania kilku modeli pokrowców dla wielu modeli smartfonów. Co jakiś czas na rynku pojawiają się nowe etui, a jednym z nich jest Spigen Slim Armor Essential S. To bardzo ciekawe akcesorium, ponieważ łączy kilka pożądanych cech, które sprawiają, że pokrowiec jest idealnym kompanem dla naszego smartfona.

Samsung Galaxy A50 Spigen Slim Armor Essential S

Spigen Slim Armor Essential S to przezroczyste etui wykonane z termoplastycznego poliuretanu oraz wytrzymałego poliwęglanu. Połączenie dwóch materiałów sprawia, że mamy do czynienia z konstrukcją hybrydową, ale producent nie zdecydował się na zastosowanie kolorowej ramki.

Etui zapełnia kompleksową ochronę i w całości zabezpiecza smartfona. Dodatkowo funkcjonalność etui zwiększa wbudowany stojak, który pozwoli na wygodne przeglądanie treści multimedialnych w pozycji poziomej. Rozwiązanie to z pewnością docenią kino maniacy.

Spigen Slim Armor Essential S to pokrowiec oferujący zwiększoną odporność na upadki i uszkodzenia. Wysoki stopień ochrony potwierdzony jest spełnieniem wymagań wojskowego standardu MIL STD 810G-516.6. Producent zastosował także wystający rant z przodu, który chroni ekran przed uszkodzenim podczas upadku oraz porysowaniem. Nie zabrakło również autorskiej technologii Air Cushion, czyli wbudowanych poduszek powietrznych na rantach, które chronią narożniki urządzenia.