Samsung Galaxy A51

Samsung Galaxy A51 to jeden z najbardziej uniwersalnych średniaków. Na pokładzie świetny ekran, wydajne podzespoły oraz dobry aparat. Nie zabrakło także eleganckiej obudowy oraz gniazda słuchawkowego Jack.

Samsung Galaxy A51 to jeden z najpopularniejszych smartfonów z Androidem w naszym kraju. Urządzenie pojawiło się w sklepach na początku 2020 roku, a swoją popularność zawdzięcza między innymi umowami Samsunga z największymi operatorami. Urządzenie jest często oferowane w pakiecie z popularnymi planami taryfowymi.

Samsung Galaxy A51

Samsung Galaxy A51

Galaxy A51 posiada ekran Super AMOLED o przekątnej 6,5 cala oraz rozdzielczości Full HD+ - 2400 x 1080 pikseli. Zintegrowano z nim optyczny czytnik linii papilarnych.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023

Za wydajność odpowiada ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 9611 wspierany przez 4 GB pamięci operacyjnej. Na dane użytkownika przeznaczono 128 GB wbudowanej pamięci masowej w standardzie UFS 2.0. Urządzenie posiada także wbudowany czytnik kart pamięci w formacie microSD.

Samsung Galaxy A51 posiada złącze słuchawkowe Jack, co obecnie jest rzadko spotykanym elementem wyposażenia.

Smartfon posiada obudowę wykonaną ze szkła oraz tworzywa sztucznego. Wyglądem smartfon przypomina znacznie droższe smartfony z rodziny Galaxy S20.

Całość pracuje pod kontrolą Androida 10 z nakładką One UI 2.5. Aktualizacja do Androida 11 pojawi się kwietniu 2021 roku.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: