Samsung Galaxy A51 Puro NUDE 0,3

Cienkie etui chroniące urządzenie przed zarysowaniami, ale nie upadkami.

Puro NUDE 0,3 to dosyć nietypowe etui. Przy jego projektowaniu producent wcale nie miał zamiaru zapewnienia jak najlepszej ochrony urządzenia. Puro NUDE to pokrowiec, który ma chronić przed zarysowaniami, zabrudzeniami, wstrząsami oraz lekkimi upadkami z niewielkich wysokości przy jednoczesnym zachowaniu jak najmniejszych rozmiarów. Dodatkowo etui wcale nie wpływa na wygląd zewnętrzny urządzenia. PURO NUDE 0,3 zostało stworzone specjalnie dla użytkowników, którzy na codzień bardzo dbają o swoje urządzenia, ale mimo wszystko chcieliby zapewnić mu dodatkową ochronę.

Samsung Galaxy A51 Puro NUDE 0,3

Etui wykonane jest z silikonu, który zapewnia sporą elastyczność. Rozwiązanie to nie zapewnia ochrony przed upadkami, o czym informuje sam producent. Etui posiada grubość wynoszącą zaledwie 0,3 mm. To świetny pokrowiec, które pozwoli nosić nam urządzenie z kluczami lub w damskiej torebce bez obawy o zarysowania.

Futerał został wykonany z ultracienkiego i bardzo lekkiego materiału. Sprawia to, że po założeniu na Galaxy A51 pokrowiec jest praktycznie niezauważalny. Wewnętrzna część etui pokryta jest niewielkimi kropkami, które zapobiegają przywieraniu etui do obudowy smartfona.

Co ważne Puro NUDE 0,3 zakrywa przyciski oraz zabezpiecza porty. Oznacza to, że etui zapewnia kompleksową ochronę przed zarysowaniami.