Ringke Galaxy A51 Fusion X

Ciekawe etui o zwiększonej odporności z wzorem moro oraz czarną ramką.

Ringke Rearth Fusin X to dosyć osobliwy pokrowiec. Zapewnia on ponadprzeciętną ochronę urządzenia przed zarysowaniami i upadkami, a jednocześnie posiada ciekawy wzór na pleckach odmieniający wygląd smartfona.

Ringke Galaxy A51 Fusion X

Pokrowiec wykonany jest z lekkiego termopoliuretanu oraz poliwęglanu. Ramka jest czarna, a tył posiada ciekawy wzór moro. Dodatkowo czarna ramka powoduje, że przedostające się drobinki kurzu w okolicach portów nie są widoczne. Fusion X posiada również specjalną warstwę antystatyczną, która nanoszona jest na samym końcu etapu produkcyjnego. Dzięki niej etui zbiera mniej kurzu od konkurencyjnych rozwiązań. Na powłokę antystatyczną naniesiono również powłokę, która minimalizuje ryzyko zarysowania telefonu, jeżeli kurz dostanie się pomiędzy etui, a obudowę urządzenia.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023

Wytrzymałość Ringke Fusion X potwierdzona jest wojskowym standardem MIL STD 810G 516.6. Producent zastosował autorską technologię Shock Absorption, która pochłania wstrząsy i urządzenia.

Pokrowiec posiada wystające krawędzie, które z tyłu chronią obudowę obiektywów, a z przodu zabezpieczają ekran. Ringke Fusion X w pełni zabezpiecza całe urządzenie i posiada wycięcia jedynie w okolicy głośników, mikrofonów oraz portów. Ciekawostką jest obecność uchwytu na zamocowanie smyczy.

Z tyłu na przezroczystym panelu producent postanowił zastosować ciekawy wzór moro, który wyróżnia to etui od konkurencyjnych konstrukcji.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: