Samsung Galaxy A51 S View Cover

Ciekawy pokrowiec z klapką oraz kilkoma dodatkowymi funkami.

Pokrowce z rodziny S View Cover, jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są dla smartfonów z flagowej rodziny Galaxy S. Teraz Samsung postanowił przygotować pokrowiec S View Cover dla smartfona z rodziny Galaxy A 2020.

Samsung Galaxy A51 S View Cover

Samsung S View Cover dla Galaxy A51 to pokrowiec z klapką, który posiada przezroczyste okienko pozwalające uzyskać dostęp do wyświetlacza, podczas, gdy klapka jest zamknięta. Etui zostało wyposażone w specjalny czujnik aktywujący tryb dla pokrowca S View Cover wbudowany w oprogramowanie Galaxy A51. Całość sprzęgnięto z magnesem, który pozwala na wybudzanie i usypianie ekranu urządzenia bez wykorzystywania przycisku Power.

Pokrowiec S View Cover dla Samsunga Galaxy A51 pozwala na szybkie odbieranie połączeń bez otwierania klapki, wyświetlanie powiadomień i podstawowych komunikatów oraz sprawdzanie daty i godziny.

Poza tymi funkcjami etui nie różni się od innych pokrowców z klapką. Klasycznie dla Samsunga etui nie zapewnia kompleksowej ochrony urządzenia przed zarysowaniami i upadkami. Dolna część ramki oraz okolice przycisków pozostają niechronione.

W środku pod plastikowym okienkiem pokrowiec posiada miejsce na kartę płatniczą, ale ze względu na obecność NFC częściej będziemy przechowywać tam kartę miejska lub banknoty.