Samsung Galaxy A51 Spigen Rugged Armor

Podstawowy pokrowiec, który jest znany i lubiany. Rewelacyjna jakość, ciekawy wygląd i odpowiednia ochrona w przystępnej cenie.

Pokrowca Spigen Rugged Armor nie mogło zabraknąć dla tak popularnego smartfona, jak Samsung Galaxy A51. Rugged Armor w chwili obecnej to jeden z najpopularniejszych modeli firmy Spigen, który dostępny jest nawet w wersjach dla bardzo egzotycznych i mało popularnych modeli.

Samsung Galaxy A51 Spigen Rugged Armor

Rugged Armor to rodzina funkcjonalnych etui, które pozytywnie wyróżniają się ceną. Seria jest dostępna na rynku od lat i zdążyła zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku. Pokrowiec wykonany jest z miękkiego termoplastycznego poliuretanu. Materiał ten świetnie absorbuje uderzenia, a na dodatek zapewnia wysoką ochronę oraz poprawia chwyt urządzenia.

Spigen Rugged Armor wygląda na masywne etui, ale w rzeczywistości okazuje się, że jest to bardzo cienkie i lekkie etui, które nie zwiększa zbytnio wymiarów zewnętrznych urządzenia. W środku producent zastosował powierzchnie z miejscowymi wycięciami, która dodatkowo zwiększa wytrzymałość etui i absorbuje wstrząsy.

Pokrowiec zapewnia kompleksową ochronę. Producent nie zapomniał o lekko wystających rantach, które chronią wyświetlacz oraz obudowę obiektywów. Nie zabrakło autorskiej technologi Air Cushion, czyli poduszek powietrznych w narożnikach, które absorbują upadki i chronią ramkę smartfona przed uszkodzeniami. Etui spełnia wojskowe standardy określone w dokumencie MIL STD 810G-516.6.

Tylne plecki są czarne, a na górze i dole umieszczono wstawki z karbonowymi motywami.