Spigen Galaxy A51 Slim Armor

Cienki pokrowiec z kilkoma ciekawymi rozwiązaniami.

Spigen Slim Armor to cienki pokrowiec, który zapewnia ponadprzeciętną ochronę przed zarysowaniami i upadkami, ale jednocześnie znacząco ingeruje w wygląd urządzenia, co nie dla każdego będzie zaletą.

Spigen Galaxy A51 Slim Armor

Slim Armor dla Samsunga Galaxy A51 to etui charakteryzujące się dwuwarstwową konstrukcją, która łączy w sobie wewnętrzną elastyczną część oraz poliwęglanową tylną osłonę, która zakładana jest na korpus. Całość zapewnia wysoką ochronę przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiej grubości i wagi.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023

Etui, a w zasadzie jego wewnętrzna część zostało wyposażone w autorską technologię Air Cushion, czyli dodatkowe poduszki powietrzne na rogach, które chronią narożniki smartfona przed uszkodzeniami podczas upadku z wysokości. Wytrzymałość etui została potwierdzona certyfikatem MIL STD 810G-516.6.

Pokrowiec Spigen Slim Armor dla Samsunga Galaxy A51 wyróżnia się także obecnością wbudowanej nóżki, która pozwala oglądać filmy i zdjęcia bez konieczności trzymania urządzenia. Rozwiązanie to z pewnością przypadnie do gustu kino maniakom.

Slim Armor od Spigena zapewnia kompleksową ochronę urządzenia przy jednoczesnym zapewnieniu swobodnego dostępu do wszystkich portów i klawiszy.

Etui posiada wystające ranty, które chronią obiektyw aparatów oraz ekran przed zarysowaniem i zniszczeniem.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: