Samsung Galaxy Note 10+

Jedyny w swoim rodzaju smartfon do pracy z wbudowanym rysikiem.

Samsung Galaxy Note 10+ to pokaz obecnych możliwości technologicznych producenta z Korei. Najnowsze urządzenie kosztuje prawie 5000 zł, ale w zamian oferuje niezwykle wysoką wydajność oraz bezcenny rysik S-Pen ułatwiający codzienną pracę.

Samsung Galaxy Note 10+

Galaxy Note 10+ to gigantyczny telefon z ekranem o przekątnej 6,8 cala. To panel Dynamic AMOLED o rozdzielczości 3040 x 1440 pikseli z obsługą rysika S-Pen. W ekranie umieszczono czytnik linii papilarnych. Tak duża powierzchnia użytkowa wyświetlacza pozwala w pełni wykorzystać potencjał rysika, który komunikuje się ze smartfonem również przez Bluetooth.

Note 10+ posiada aparaty, które są jeszcze lepsze od tych zastosowanych w rewelacyjnym Galaxy S10. Projektując najnowszego Note'a Samsung skupił się jednak nie na poprawie jakości wykonywanych zdjęć, a na materiałach wideo. Dzięki temu filmy z Note'a 10 są jeszcze ostrzejsze i wyraźniejsze. Rozwiązano również problem ze stabilizacją obrazu.

Za wydajność odpowiada procesor Samsung Exynos 9825 wspierany przez aż 12 GB pamięci operacyjnej i 256 GB wbudowanej pamięci masowej. Całość zasilana jest za pomocą akumulatora o pojemności 4300 mAh. W zestawie znajduje się ładowarka o mocy 25 W, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać akcesoryjny 45 W zasilacz.

Podobnie, jak w przypadku Samsunga Galaxy S10 można skorzystać z trybu DeX, który zamienia smartfona w niemalże pełnoprawny komputer PC.