Samsung Galaxy S20 3mk Clear Case

Przezroczysty pokrowiec silikonowy polskiego producenta za zaledwie 34,90

3mk Clear Case to najtańsze etui w naszym zestawieniu. W sugerowanych cenach detalicznych ciężko znaleźć tańsze etui renomowanego producenta. W przypadku Clear Case dodatkowym atutem jest fakt, że firma 3mk to przedsiębiorstwo z polskim kapitałem.

Samsung Galaxy S20 3mk Clear Case

Pokrowiec 3mk Clear Case to zwykłe przezroczyste etui silikonowe. Według producenta charakteryzuje się ono amortyzacją uderzeń o autorskiej nazwie Absorber125. Oznacza to, że pokrowiec ochronił telefon podczas 26 upadków z wysokości 125 cm.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023

Producent informuje, że testy zostały wykonane zgodnie z normą Military Grade MIL-STD, a w sieci dostępne są materiały wideo pokazujące, jak wygląda proces testowania.

3mk Clear Case zapewnia więc podstawową ochronę urządzenia przed uszkodzeniem, a na dodatek nie ingeruje w wygląd konstrukcji.

Producent nie wprowadza w błąd konsumentów i jasno zaznacza na swoich stronach, że 3mk Clear Case z czasem stanie się nieco mniej przezroczyste. To typowe w przypadku produktów wykonanych z materiału TPU.

3mk Clear Case chroni całe urządzenie i posiada niewielkie wycięcia na głośniki, mikrofony oraz port USB Typu C.

Materiał, z którego wykonano etui jest pewniejszy w chwycie, niż śliskie szklane plecki Galaxy S20.

Grubość etui to zaledwie 1,2 mm. Pokrowiec nie wpływa negatywnie na działanie NFC oraz jest kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem.

Etui posiada także dodatkowe wzmocnienia w okolicach obiektywu.

Pokrowiec sprzedawany jest za zaledwie 34,90 zł. To niewielka kwota, która pozwoli uchronić nas przed kosztującymi niekiedy ponad 1000 zł naprawami.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: