Samsung Galaxy S20 Clear Cover

Podstawowy pokrowiec nieingerujący w wygląd urządzenia.

Clear Cover dla Samsunga Galaxy S20 to podstawowy pokrowiec oferowany przez Samsunga. Jego cena wynosi około 70 zł. Czego możemy oczekiwać po tym etui?

Samsung Galaxy S20 Clear Cover

Jego główną i niepodważalną zaletą jest fakt, że Galaxy S20 Clear Cover praktycznie nie ingeruje w wygląd smartfona. Jeżeli kupiłeś Galaxy S20 ze względu na jego stylistykę Samsung Clear Cover pozwoli Ci zapewnić ochronę telefonu bez zmiany jego wyglądu.

Niestety Samsung Clear Cover nie jest idealną opcją. Pokrowiec wykonany jest z niezbyt dobrej jakości materiałów. Patrząc w przeszłość etui z rodziny Clear Cover potrafią żółknąć z czasem, a co gorsza wersja dla Galaxy S8 przyciągała pomiędzy obudowę smartfona, a etui piach, co powodowało zarysowania na pleckach urządzenia.

Etui przeznaczone dla Samsungów z rodziny Galaxy S20 posiada lekko kropkowaną powierzchnie wewnętrzną, która ma zapobiegać przyklejaniu się plecków smartfona do obudowy. Rozwiązanie to pozwala uniknąć pojawiających się bąbelków powietrza pomiędzy obudową, a pleckami.

Zdecydowaną zaletą Samsung Clear Cover dla Galaxy S20 są jego wymiary i waga. Etui jest lekkie i praktycznie nie pogrubia urządzenia. Dodatkowo nie posiada żadnych widocznych napisów.

Clear Cover dla Galaxy S20 zapewnia ochronę całego urządzenia. Zakryte są przyciski, a wycięcie przy porcie USB Typu C jest niewielkich rozmiarów. Należy jednak pamiętać, że etui jest dosyć cienkie, przez co nie ochronie urządzenia przed upadkiem z dużej wysokości.