Samsung Galaxy S20 Clear View Cover

Ktoś tu się mocno zainspirował Huawei'em.

Samsung Galaxy S20 Clear View Cover to kolejna propozycja od producenta smartfona. W przeciwieństwie do Led View Cover model Clear View Cover jest nieco bardziej zaawansowany i funkcjonalny.

Samsung Galaxy S20 Clear View Cover

Clear View Cover to kolejna seria pokrowców, która towarzyszy flagowym smartfonom Samsunga od lat. Wyjątkowo w tym roku etui przybrało nieco inną formę. Samsung zamiast przezroczystej powierzchni przedniej lub niewielkiego okienka zdecydował się na spory przezroczysty pas z prawej strony urządzenia.

Samsung Galaxy S20 posiada wbudowany chip, który wykrywa akcesorium i pozwala wyświetlać za pomocą wbudowanego ekranu godzinę, status naładowania baterii oraz powiadomienia. Są one widoczne dzięki przezroczystej szybce blisko prawej krawędzi urządzenia. Podobne etui oferuje firma Huawei do swoich modeli z rodziny P.

Etui dostępne jest do Samsunga Galaxy S20, Galaxy S20+ oraz Galaxy S20 Ultra. Kupujący może wybrać jedną z wielu wersji kolorystycznych. Clear View Cover wykonany został z matowej powłoki, która nie zbiera odcisków palców, a na dodatek posiada regenerującą się powierzchnie. Drobne zarysowania znikają z etui po pewnym czasie. Dzięki temu pokrowiec jest odporny na zużycie.

Pokrowiec pozwala wycięcie na głośnik do rozmów, a za pomocą aktywnej części możliwe jest odebranie połączenia bez otwierania klapki.

Podobnie, jak w przypadku Led View Cover model Clear View Cover nie zapewnia całkowitej ochrony urządzenia. Okolice portu USB oraz przycisków są całkowicie odsłonięte.