Samsung Galaxy S20 Led View Cover

Elegancki i modny dodatek do flagowego smartfona.

Nie ma się co oszukiwać. Już na wstępie należy zaznaczyć, że pokrowiec Samsung Galaxy S20 Led View Cover dedykowany jest kobietom.

Samsung Galaxy S20 Led View Cover

Akcesorium tego typu znane jest od lat posiadaczom flagowych modeli Samsunga. Rozpatrując zakup Led View Cover powinniśmy wiedzieć, że etui to wcale nie zostało zaprojektowane, aby chronić urządzenie. Nadrzędnym celem było zaprojektowanie akcesorium, które wyróżni naszego Galaxy S20 z tłumu, a na dodatek zaoferuje ciekawe funkcje dodatkowe.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Jakiego Samsunga kupić w 2023 roku? Oto najlepsze modele z serii Galaxy

Pokrowiec Led View Cover to akcesorium wyprodukowane przez Samsunga. Etui dostępne jest dla wszystkich modeli z rodziny Galaxy S20, a konsumenci mogą wybrać jedną z wielu wersji kolorystycznych.

Led View Cover dla Galaxy S20, jak sama nazwa wskazuje jest pokrowcem z klapką. Wbudowano w niego magnes, który pozwala na wybudzanie oraz usypianie smartfona podczas otwierania i zamykania klapki. Dodatkowo producent przewidział wiele motywów i tapet, które pozwalają dopasować interfejs użytkownika Galaxy S20 do wyglądu etui.

Samsung wbudował w Galaxy S20 Led View Cover diody LED, co jest nadrzędną cechą charakterystyczną etui. Umożliwiają one sprawdzenie godziny, połączeń, wiadomości oraz stanu naładowania baterii bez otwierania etui.

Led View Cover posiada wycięcie na głośnik do rozmów, dzięki któremu nie trzeba otwierać klapki, aby wykonywać połączenia.

Etui wykonane jest z twardego plastiku. Niestety pokrowiec nie chroni okolic portu USB Typu C oraz przycisków. Należy wziąć to pod uwagę przy zakupie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: