Samsung Galaxy S20 Ringke Air

Ringke Air to świetna alternatywa dla Samsungowego Galaxy S20 Clear Cover.

Ringke Air to rodzina pokrowców produkowanych do wielu modeli smartfonów. Ich cechą charakterystyczną jest niewielka waga, mała grubość oraz przede wszystkim brak jakichkolwiek oznakowań.

Samsung Galaxy S20 Ringke Air

Ringke Air dla Galaxy S20 powinien być naturalnym wyborem dla każdego posiadacza Galaxy S20, który nie chce rezygnować z ładnego designu, ale jednocześnie nie zamierza pozostawić swojego urządzenia bez ochrony.

Pokrowiec Ringke Air dla Galaxy S20 jest konkurentem dla oryginalnego Samsung Galaxy S20 Clear Cover. Posiada jednak kilka niepodważalnych zalet.

Pokrowce Ringke Air nie bez powodu biją rekordy sprzedażowa. Pokrowiec ten łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy, a dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena. Wersje dla Samsungów Galaxy S20 da się kupić nawet za mniej, niż 50 zł.

Ringke Air dla Galaxy S20 jest również kompatybilne ze szkłami na ekran, a producent dokładnie podaje wymiary pozwalające dobrać szkło do pokrowca. Dzięki tej informacji unikniemy sytuacji, w której pokrowiec podważa szkło lub szkło nachodzi na etui.

Ringke Air to smukłe etui, ale posiada certyfikat MIL-STD 810G-516.6 co oznacza, że zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa urządzenia. Dodatkowo producent zastosował warstwę antystatyczną, która ogranicza gromadzenie się drobinek kurzu pomiędzy urządzeniem, a etui.

Pokrowiec w pełni chroni urządzenie oraz wszystkie przyciski i porty. Producent zdecydował się także na zwiększenie grubości, aby ochronić ekran podczas upadku. Ringke Air posiada kropkowaną powierzchnię zapobiegająca przyklejaniu się etui do plecków.

Miłym dodatkiem jest obecność miejsca na montaż smyczki.